Search
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
  • :
  • :

تقویم کاری موزه‌ها و اماکن تاریخی فرهنگی در تعطیلات نوروز

تقویم کاری موزه‌ها و اماکن تاریخی فرهنگی در تعطیلات نوروز

موزه آبگینه و سفالینه‌های‌ایران11

خبرگزاری میراث فرهنگی- میراث فرهنگی – مدیرکل موزه‌ها و اموال منقول تاریخی کشور با اعلام این خبر گفت: به موجب این بخشنامه ۲۹ اسفندماه جاری تمامی موزه‌ها و اماکن وابسته فعال و روز یکشنبه اول فرودین ماه سال ۱۳۹۵ از ساعت ۱۲ آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان خواهند بود.

موزه دکتر حسابی22
محمد رضا کارگر گفت: ساعت کار موزه‌ها از ساعت ۹ تا ۱۹ تعیین شده و افزایش ساعات کاری کاخ موزه‌ها، موزه‌ها و اماکن تاریخی فرهنگی که ظرفیت بازدید بیشتری دارند در اختیار مدیران کل استانی، مدیران کاخ موزه‌های تهران و موزه ملی است.

به گفته وی نرخ ورودی موزه‌ها و اماکن تاریخی فرهنگی زیرمجموعه سازمان میراث فرهنگی تغییری نداشته و تمامی بازدیدهای نیم بهاء و رایگان در ایام یادشده لغو می شود.

موزه‌ها و اماکن تاریخی روز ۱۳ فروردین باز خواهند بود و مدیران مجموعه‌هایی که دارای فضای سبزند می بایست از برگزاری مراسم سنتی روز سیزدهم در محوطه‌های یاد شده جلوگیری کنند..

موزه دارآباد25
به موجب این بخشنامه موزه‌ها و اماکن تاریخی فرهنگی باید نسبت به نصب تابلو نرخ ورودی در محل مناسب و در معرض دید بازدید کنندگان و همچنین نصب تابلو راهنمای ورودی در مجموعه‌هایی که دارای چند موزه یا بنای تاریخی هستند اقدام کنند.

موزه دکتر حسابی24
منبع: خبرگزاری میراث فرهنگی

اشتراک گذاری مطلب
Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedinدیدگاهتان را بنویسید