Search
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
  • :
  • :

در سفر به استانبول برای خرید با نرخ مناسب و کیفیت خوب به مرکز خرید ویاپورت سری بزنید

مرکز خرید ویاپورت یکی از مجموعه های تجاری و تفریحی شهر استانبول می باشد که در سال ۲۰۰۸ تاسیس گردید و بخش بزرگی از آن در غالب یک Outlet شروع به فعالیت کرد.

viaport-shopping-center-1
این مرکز خرید در بخش آسیایی شهر و نزدیک به فرودگاه سبیحا Sabiha در منطقه پندیک واقع شده است . مرکز خرید ویاپورت متشکل از سه بخش تفریحی، لوکس و اوتلت Outlet می باشد که به صورت غیر مسقف با معماری سبک قدیم در فضای باز طراحی شده است. در این مراکز عموماً فروشگاهای برند مستقیماً اجناس فصل های قبل خود را با قیمت های پایین تر عرضه می نمایند و خرید را برای افرادی که تابع اجناس مد روز نیستند آسان می کنند.

viaport-shopping-center-2
مرکز خرید ویاپورت در نزدیکی فرودگاه سابیها گوگچن واقع شده است. در این مرکز خرید میتوان اجناس را با نرخ مناسب و کیفیت خوب خریداری کرد.

via_port_shopping1turkey-qpr
این مجموعه دارای حدود بیش از ۱۴۰ فروشگاه، نمایشگاه، داروخانه، هتل و پارکینگ سر باز، و همچنین شهربازی، سینما، امفی تئاتر، سالن زیبایی، اسپا SPA، سالن بولینگ، رستوران، رود خانه مصنوعی، پیست اسب سواری ، پیست ماشین بازی یا AVM می باشد.

via_port_shopping2turkey-qpr
ساعات کار مرکز اوت لیت ویاپورت هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.
via_port_shopping3turkey-qpr
مرکز اوت لیت ویاپورت از مهم ترین اوت لیت های استانبول است . دارای ۱۴۲ فروشگاه طلا و جواهر ، چرم ، ساعت ، وسایل آشپزخانه و مبلمان است و بعضی مغازه ها بصورت روباز بهره برداری می شوند و تنها مرکز ارائه پوشاک مارک کشور هلند یعنی NTS, Bandolera و Harvey Nichols می باشد . یک دریاچه مصنوعی زیبا نیز در این مرکز وجود دارد و نوازندگان خیابانی حتما شما را سرگرم خواهند کرد . کودکان میتوانند در شهربازی مشغول شوند و بزرگسالان از سینما و سالن بیلیارد لذت ببرند . برای صرف فست فود و یا غذاهای بین المللی لازم نیست از فروشگاه خارج شوید .

via_port_shopping4turkey-qpr

viaport-shopping-center-4

آدرس مرکز اوت لیت ویا پورت : Yenisehir Mah. Dedpasa Cad. No:2 Kurtköy – Pendik
دیدگاهتان را بنویسید