Search
دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
  • :
  • :

تور یک روزه رفتینگ شهرکرد – زاینده‌رود

تور سراسر هیجان یک و نیم روزه رفتینگ زاینده رود، شهرکرد

تور سراسر هیجان یک و نیم روزه رفتینگ زاینده رود، شهرکرد

📅جمعه۱۵ شهریورماه 🕔 زمان حرکت:پنج شنبه ۱۴شهریور ۱۳۹۸
ساعت ۲۳ 🕔 برگشت : حدود ساعت ۲۴ روز جمعه بسته به ترافیک معمول جاده ای
محل حرکت : میدان آرژانتین، بالاتر از فروشگاه شهروند
⛅وضعیت هوا : غالبا آفتابی دمای هوا:حداکثر ۳۳ و حداقل ۱۰ درجه

پنج ساعت رفتینگ در مسیر ۱۷ کیلومتری رودخونه های خروشان سامان شهر کرد، آب بازی و شنا و پرش درآب ⚡🏁

خدمات : وسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفرات 📃بیمه پوشش کامل،مجوز تور و راهنمای طبیعت گردی(کارت دار)
وعده های غذایی : صبحانه کامل – نهار 🚣 بلیط و تجهیزات رفتینگ 🏵 آموزش زیر نظر مربی فدراسیون و تحت نظر باشگاه رفتینگ

💰بهای کلیه ی خدمات سفر۲۴۰۰۰۰تومان

شماره تماس ۰۹۱۲۲۵۹۱۵۸۷
تلگرام : https://t.me/travel_information

🏁لوازم مورد نیاز :

کارت شناسایی صندل پشت بسته یا صندل طبیعت گردی بادگیر کوله ی یک روزه متوسط اسپری یا لوسیون ضد حشره لباس های بلند برای حفاظت از آفتاب یک دست لباس اضافه میوه و تنقلات و آب آشامیدنی عینک آفتابی و کلاه نقاب دار کرم ضد آفتاب -وسایل بهداشتی مورد نیاز،قرص و دارو (در صورت نیاز به استفاده از داروی خاص

سایر جاذبه های شهرکرد

شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری یکی از شهرهای سرسبز ایران است و دارای قدمتی کهن می باشد. این شهر جاذبه های طبیعی فراوانی دارد و چشم اندازهای خیرکننده ی آن می تواند هر ببیننده ای را راضی نگه بدارد. این شهر از بسیاری از جهات در لیست مقاصد اصلی گردشگران ایران قرار گرفته است، چرا که هم جاذبه های طبیعی و هم تاریخی بسیاری در این شهر وجود دارد. همچنین این شهر مرتفع‌ ترین مرکز استان ایران است و به همین دلیل اگر چه فریدون شهر بام ایران است این شهر نیز جزو بلندترین شهرهای ایران محسوب می‌شود. در این مطلب الی گشت قصد دارد که درباره جاذبه های گردشگری در شهرکرد صبحت کند و چندین مورد از جاذبه های این شهر دیدنی ایرانی را خدمتتان شرح دهد؛ اگر قصد سفر به شهرکرد را دارید با ما همراه باشید.

آبشار زردلیمه
یکی از مناطق سرسبز و خوش آب هوایی که در شهرکرد وجود دارد که آبشاری به نام زردلیمه در آن واقع است؛ این منطقه بهترین گزینه اقامت و گذارندن اوقات فراغت به شمار می رود. آبشار زردلیمه در ۸۴ کیلومتری شهرکرد قرار دارد و در بردارنده ی آثار تاریخی و باستانی متعددی نظیر پل خدا آفرین، ایل باستانی و سنگ حجاری شده ۶ هزار ساله می باشد که یکی از زیباترین نقاط گردشگری ایران و شهرکرد تبدیل شده است.

مسجد جامع شهرکرد
یکی از بناهای تاریخی در شهرکرد مسجد جامع است که از قرن ۱۳ هجری قمری در این شهر پابرجاست و دارای مساحتی برای با ۲۵۰۰ متر مربع می باشد. این مسجد از سه ورودی در شمال، شرق و غرب این بنا تشکیل شده است. از جمله نکات قابل توجه این بنا که نظر هر بیننده‌ ای را جلب می‌کند، می‌توان به تزئینات و کاشی ‌کاری‌ های هفت رنگ و زیبای آن اشاره کرد.

پل زمان‌ خان سامان
در نزدیکی شهر سامان که در ۲۰ کیلومتری شهرکرد قرار دارد، پلی تاریخی بر روی رودخانه ی زیبای زاینده رود به نام زمان خان سامان ساخته شده است، این پل به دستور عشایر «زمانخان» در آن زمان نیز ساخته شده است. در حال حاضر کمی ظاهر پل بهم ریخته شده است اما به دلیل قدمت آن نیز بسیار ارزشند است.

تورهای خارجی آوای گردشگر:http://gardeshgar.org/2719/2719/